Styczeń 2024

KONCERT KOLĘD

W dniu 12.01 2024 r. w sali Centrum Ekologii Integralnej w Krościenku nad Dunajcem odbył się Koncert Kolęd, w którym wystąpili uczniów z naszej szkoły. Wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości": zestaw nagłośnieniowy, oświetlenie do realizacji nagrań lampa softbox ze statywem, zestaw do zawieszania teł fotografinczych.

M. Gonciarz

"LATARNIK"

12.01.2023 roku uczniowie klasy VIII zrealizowali zadanie pod nazwą: ,,Latarnia - samotnia Skawińskiego". Uczniowie mieli za zadanie wykonać plakaty, które mogłyby być ilustracją do lektury H. Sienkiewicza pt. ,,Latarnik". Wykorzystali do swoich prac materiały z projektu:kordonki i mulinę. Powstały piękne obrazy ukazujące latarnie morskie na tle skał i morza. Uczniowie wykazali się  kreatywnością zarówno w doborze kolorów, rozmieszczeniu przestrzennym jak i wyborze faktur.

M. Koterba

LEKTURA NA KOSZULCE!
Na podsumowanie pracy z lekturą „Mały Książę” A. de Saint- Exupery’ego uczniowie klasy VII wykonali koszulki z motywem i cytatem z utworu. Wykorzystali do tego pisaki do tkanin zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

M.Gębala