Grudzień 2023

„Ptaki w karmniku”

Podczas edukacji technicznej uczniowie klasy pierwszej korzystali ze szkolnych pomocy
dydaktycznych zakupionych w ramach projektu ministerialnego – „Laboratoria Przyszłości”
Wykonywali pracę pt. „Ptaki w karmniku” wykorzystując technikę stemplowania z użyciem
kolorowych temper.

J. Chrobak

"CHRISTMAS- DEKORUJEMY WOREK SWIĘTEGO MIKOŁAJA"

Przedświąteczny czas to pora, by pomyśleć o dekoracjach, ozdobach i prezentach... By prezent był atrakcyny i cieszył oczy, należy go pięknie zapakować. Takie właśnie torebki na prezenty projektowali według własnego pomysłu uczniowie klasy VI a. Wszytskie są niezwykłe i kolorowe i zapewne przyniosą wiele radości osobie obdarowanej.

Wesołych Świąt!

Podczas zajęć wykorzystano następujący sprzęt z projektu "Laboratoria Przyszłości": mazaki do tkanin zestaw 24 sztuki.

A. Warzecha

"Ozdoby świąteczne"

Klasa VII podczas zajęć kształtujących kreatywność wykonała ozdoby świąteczne do klasy, wykorzystując sprzęt z projektu "Laboratoria Przyszłości": mazaki do tkanin zestaw 24 sztuki.

M. Kwiatek

"KOSZULKI ŚWIĄTECZNE"

W czasie zajęć rozwijających kreatywność 19 grudnia 2023  klasa Vb  malowała koszulki przy pomocy pisaków do materiału otrzymanymi w ramach Projekty Laboratoria Przyszłości. Prosty, stary podkoszulek to idealne puste płótno dla miłośników sztuki, które pozwala wyrazić siebie na różne sposoby. Z markerami tekstylnymi uczniowie klasy Vb stworzyli  designerskiej koszulki z wybranym hasłem lub rysunkiem. Wystarczyło  wymyślić fajny projekt! Dzieci ozdobiły koszulki według własnego pomysłu przy użyciu specjalnych pisaków do tkanin. Celem zajęć było rozwijanie kreatywności u dzieci i budzenie zainteresowania zawodami artystycznymi. Uczniowie   rozwijali  wrażliwość, poczucie estetyki i sympatię do szeroko rozumianego piękna. Dzieci z radością poddały się swojej fantazji i przygotowały piękne koszulki.

M. Gonciarz