Grudzień 2022

Podczas zajęć kółka „Hafcik” i na zajęciach kreatywnych uczniowie kontynuowali haftowanie motywów świątecznych. Zajęcia realizowane podczas kółka „Hafcik” w bibliotece szkolnej oraz na zajęciach kreatywnych. Prace wystawiono w Galerii Młodego Artysty

Użyto materiałów zakupionych z programu Laboratoria Przyszłości: kordonki, mulina, igły, karton perforowany a także materiały własne - kanwa aida.

Ewa Majerczak i Krystyna Walosik

"Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka"

Dzień Praw Człowieka to święto obchodzone corocznie 10 grudnia, a ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka w 1948 roku. Dzień ten poświęcony jest obrońcom praw człowieka walczącym o poszanowanie praw człowieka. Już po raz drugi w naszej szkole, uczniowie klasy VIII, w ramach zajęć wiedzy o społeczeństwie przygotowali krótki filmik.
Wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu: mikrofon dynamiczny, kamera cyfrowa, zestaw do zawieszania tła, tło.

Magdalena Kwiatek

Link do filmu