Styczeń 2023

„Walentynkowe serce”

W styczniu przygotowywujemy Walentynki. W Polsce obchodzimy je od lat 90. XX wieku. To zagraniczne święto szybko stało się jednym z naszych ulubionych. Zwyczaje walentynkowe w Polsce przyjęły formę obdarowywania się upominkami i kartkami walentynkowymi. Przygotowując się do Walentynek dziewczynki z kółka „Hafcik” wyhaftowały piękne czerwone serca. Nie zabrało też serc w kolorach Ukrainy, wyhaftowanych na kanwie- aida.

Wykorzystano  materiały zakupione z progamu: mulina, kordonek, igły i kartonowe wyszywanki.

Krystyna Walosik

IV KONCERT KOLĘD

Świątecznie i nastrojowo zrobiło się w naszej szkole, a to za sprawą wieczoru kolęd i pastorałek, który odbył się 4 stycznia 2023 r.. W programie wieczoru znalazły się tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach projektu: kamera cyfrowa, zestaw nagłośnieniowy, mikrofon, zestaw lamp światło ciągłego, gimbal do aparatu i kamery.

M. Gonciarz