"Świąteczne skarpety"

W listopadzie na zajęciach przygotowywaliśmy malowane skarpety na prezenty i ozdoby. Użyliśmy do realizacji tego ćwiczenia materiałów zakupionych z programu: skarpety do ozdabiania, mazaki do barwienia tkanin, taborety z siedziskiem. Zajęcia będą kontynuowane w kolejnym miesiącu.

Ewa Majerczak

„Świąteczny czas”

Podczas zajęć kółka „Hafcik” i na zajęciach kreatywnych uczniowie próbowali swoich sił wyszywając i haftując motywy świąteczne, które sami wybrali: choinki, bombki i gwiazdki. Wykorzystano je do kartek świątecznych, które tradycyjnie wysyłane są do instytucji i przyjaciół szkoły. Pozostałe hafty wystawione zostaną w Małej Galerii Prac Uczniowskich. Zajęcia realizowane podczas kółka  „Hafcik” w bibliotece szkolnej oraz na zajęciach kreatywnych. Prace wystawiono w Galerii Młodego Artysty.

Użyto materiałów zakupionych z programu Laboratoria Przyszłości: kordonki, mulina, igły, karton perforowany a także materiały własne-  kanwa aida.

Ewa Majerczak i Krystyna Walosik