Bezpłatne próbne egzaminy dla uczniów

Zapraszamy uczniów ósmej klasy do przetestowania swojej wiedzy na próbnych egzaminach ósmoklasisty na dyktanda.pl!

Przygotowaliśmy bezpłatne próbne egzaminy dla wszystkich zainteresowanych uczniów, które odzwierciedlają standardy egzaminacyjne.

Udostępniliśmy dla Was 34 arkusze - 18 z języka polskiego i 16 z matematyki - w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. To świetna okazja, by przetestować swoją wiedzę i umiejętności oraz zyskać cenne wskazówki, co do dalszych działań.

Uczniowie, którzy podejmą próbę egzaminu ósmoklasisty, będą mieli do czynienia z różnymi formami pytań, w tym pytaniami otwartymi i zamkniętymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/

Arkusze przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów odzwierciedlają standardy egzaminacyjne, co pozwoli Ci na zapoznanie się z formą i treścią zadawanych pytań.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live