Stylizowana sesja fotograficzna

Zajęcia kształtujące kreatywność mają na celu wszechstronny rozwój uczniów. Tym razem klasa Va, Vb i VII wzięły udział w stylizowanej sesji fotograficznej. Uczniowie mogli sami przynieść wybrane przez siebie stroje lub wybrać spośród tych, które znajdują się w szkole. Niektórzy uczniowie od razu wiedzieli w jaką postać chcą się wcielić, inni potrzebowali pomocy garderobianych, którzy dzięki swojej wyobraźni potrafili wykreować niezwykłe postacie. Z łatwością można było zaobserwować, kto przed obiektywem aparatu czuje się jak przysłowiowa "ryba w wodzie", a kto potrzebuje zachęty i podpowiedzi dotyczącej wyboru stroju lub pozy przed aparatem.

Nie mniej jednak, wszyscy uczniowie spisali się wspaniale i wszystkim bardzo dziękuję za cudowną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć.

A. Warzecha