PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS W ZERÓWCE – GRUPA 02

Nadszedł wyczekiwany czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Zerówkowicze z grupy 02 przystąpili do działania. W minionym tygodniu dzieci wykonywały aniołki z papierowych talerzyków ozdabiane złotą farbą, zrobiły piękne bombki i choinki placem malowane, świąteczny wieniec z papieru kolorowego oraz świece z rolki papieru i bibuły.

Wykonały również szopki z łupiny orzecha i świąteczny stroik w słoiku. Unoszący się w naszej klasie zapach pierników przypominał nam o zbliżających się Świętach. Dzieci samodzielnie zdobiły pierniki rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i kreatywność. Podczas świątecznych przygotowań nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

Pierniczki do ozdabiania specjalnie dla nas przygotowała Pani Marzena Piotrowska bardzo dziękujemy!

Elżbieta Burek, Renata Woźniak