Andrzejki to tradycja ludowa wieczoru wróżb… również w naszej szkole 24 listopada odbył się bal andrzejkowy dla klas 4-8, którego motywem przewodnim był cytat „Cyganka prawdę ci powie…”. Dyskoteka szkolna była okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale także integracji szkolnej społeczności. Samorząd uczniowski dołożył wszelkich starań, aby prócz zabawy tanecznej każdy z uczestników miał szansę wziąć udział w różnorodnych wróżbach takich jak: lanie wosku, kręcenie kołem fortuny, przebijanie serduszek z imionami przyszłych małżonków, wróżenie z kubeczków, itp. Dodatkowo zorganizowany został konkurs na najciekawszy strój andrzejkowy w stylu cygańskim. Nagrody za zajęcie I miejsca otrzymali Dominika Bodziarczyk z kl. 6A oraz Adrian Kacwin z klasy VA.

Oprócz zabawy tanecznej i wróżb uczniowie mieli okazje zakupić przekąski, które przygotowali członkowie samorządu. Łączna suma pieniędzy to 640zł. Zysk z baku andrzejkowego został przekazany na rzecz SU.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem dziękuje nauczycielom, rodzicom oraz uczestnikom za wszelką pomoc i świetną zabawę.