„Portret Świętego Mikołaja” – konkurs rozstrzygnięty

Z radością informujemy, że 8 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. ,,Portret Świętego Mikołaja" adresowany do dzieci klas 0-3. Głównym celem konkursu było  promowane samodzielności i rozwijanie twórczej aktywności plastycznej dzieci, a także kultywowanie tradycji świątecznych. Na konkurs wpłynęło 31 prac plastycznych. Zostały wybrane 3 pierwsze miejsca, 3 drugie miejsca, 3 trzecie miejsca. Wszystkie prace były bardzo piękne i charakteryzowały się dużą różnorodnością w podejściu do tematu.

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Magdalena Dyda  (klasa 1A), Łukasz Udziela (klasa 02), Dagmara Dusik (klasa 1B),

II miejsce: Ania Jankowska (klasa 3A), Michał Czubiak (klasa 02),  Emilia Hryc (klasa 3A),

III miejsce: Ania Tokarczyk (klasa 2A), Kuba Tokarczyk (klasa 1B), Kacper Słowik (klasa 2A).

Dziękujemy dzieciom, które podjęły się wykonania prac plastycznych i spróbowały swoich sił w konkursie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów.

Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie do zakupu nagród dla uczestników konkursu.

Elżbieta Burek, Renata Woźniak