SUKCES NASZYCH UCZENNIC W XXI MEMORIALE im. ROBERTA KORZENIOWSKIEGO
Treść
Z radością informujemy o sukcesach naszych uczennic podczas XXI Memoriału im. Roberta Korzeniewskiego, który odbył się w Drzewicy. W zawodach znakomicie zaprezentowały się reprezentantki naszej szkoły.
Sara Dusik wywalczyła I miejsce
, a Aurelia Koterba zajęła II miejsce
w swojej kategorii.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!