Przejdź do treści
11
5
6
7
Przejdź do stopki

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS ÓSMYCH 2025/2026

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS ÓSMYCH 2025/2026

Treść

25 czerwca 2026 r. o godz. 11.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata nauki. ❤️

 

W uroczystości uczestniczyli: Zastępca Wójta Gminy Pan Grzegorz Górka, Ksiądz Proboszcz Henryk Homoncik, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Mateusz Stochmal, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów klas ósmych.

Podczas uroczystości wyróżniono 11 uczniów, którzy w roku szkolnym 2025/2026 osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz wzorową postawę. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz pióra, natomiast ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi. 📚✒️

Wśród wyróżnionych uczniów klas ósmych znaleźli się Karolina M.oraz Krzysztof D., którzy otrzymali nagrodę Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem oraz Agnieszka K., która otrzymała specjalna nagrodę Dyrektora Szkoły za najwyższą średnią 5.65!

Uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe pan Mateusz Stochmal oraz pan Jacek Piotrowski przyznali medale i nagrody dla najlepszych sportowców. Wśród nich jako najlepszy sportowiec został wyróżniony Patryk B., który oprócz medalu otrzymał również nagrodę specjalną. 

Szczególne słowa uznania i podziękowania skierowano również do rodziców uczniów klas ósmych za ich zaangażowanie, pracę oraz wsparcie na rzecz klasy i całej społeczności szkolnej. 🌹

 

Nie zabrakło także części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas ósmych. W humorystyczny i niezwykle wzruszający sposób wspomnieli swoich nauczycieli oraz przypomnieli najzabawniejsze teksty i sytuacje z życia szkoły. 😂🎭 Było wiele uśmiechu, ale także łez wzruszenia, pięknych wspomnień i chwil, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

 

Podczas uroczystości pożegnaliśmy również Panią Elżbietę Burek, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. 💐 Z całego serca dziękujemy za wieloletnią pracę, oddanie i serce wkładane w wychowanie kolejnych pokoleń uczniów. Życzymy wielu wspaniałych chwil, zdrowia, radości oraz spełnienia marzeń na nowym etapie życia. ❤️

 

Wychowawczynie klas ósmych – Agnieszka Warzecha i Monika Gębala – pragną złożyć serdeczne podziękowania Nauczycielom, Rodzicom oraz Pracownikom szkoły za pomoc, życzliwość i zaangażowanie w przygotowanie tej pięknej uroczystości. Szczególne podziękowania kierują także do swoich uczniów za wszystkie wspólnie spędzone lata, niezapomniane chwile oraz piękne wzruszenia, których dostarczyli podczas pożegnania. ❤️

 

Na zakończenie wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwych powrotów do domu! ☀️🌴🏖️

 

Opracowanie: Agnieszka Warzecha

Zdjęcia: Joanna Franasowicz i Jacek Piotrowski 📸

88395