WARSZTATY JĘZYKOWE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W INSTYTUCIE HUMANISTYCZNYM AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W NOWYM SĄCZU

W dniu 24.01.2024 r. uczniowie klasy VI, VII, VIII wzięli udział w warsztatach językowych w Instytucie Humanistycznym Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Zajęcia były prowadzone przez wykładowców z tamtejszej uczelni i dotyczyły prowadzenia konwersacji w języku angielskim na przygotowanych materiałach oraz warsztaty kulturowe na temat Szkocji zorganizowane z okazji Dnia Burns'a- szkockiego poety.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz interakcji ze studentami języka angielskiego.

Na zakończenie spotkania pan James Macfarlane zaśpiewał nam jedną ze swoich piosenek, co sprawiło uczniom wiele radości.

Na końcu, zjedliśmy wspólny obiad we włoskiej restauracji Trattoria.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji.

Opr. Agnieszka Warzecha